Kochać czy hejtować? Sprawdź katalog 11 typów osobowości Social-Mediowej

utworzone przez | lip 8, 2016 | Social Media | 0 komentarzy

Za co kochamy Social Media? Bo przenosi nas w inny świat. Nie wiemy czy lepszy, czy gorszy, ale na pewno taki, jaki możemy sobie wykreować. Wszystko zależy od naszych intencji, zaangażowania, celu i zrozumienia nowoczesnych mediów. Wiecie, że tylko co piąty internauta z Polski nie korzysta z Fabebooka. Sprawdź jaką osobowością w Internecie jesteś i z kim masz do czynienia „na Fejsie”.

1) Rekordzista – Aktywista

Na pewno masz go w znajomych. Zna wszystkich i lubi wszystko – nawet jeśli nie lubi 🙂 Udostępnia ciekawe sentencje, zdjęcia zwierzaków, śmieszne filmiki i wpisy ludzi z całego świata. Pobija rekordy prędkości w facebookowej aktywności, nigdy nie pozostaje w tyle. Pomimo, że męczy Cię i frustruje i tak go nie blokujesz, bo…dzięki niemu wiesz co się dzieje u innych. Typ niereformowalny – nie staraj się zwracać mu uwagi. Rzadko komentuje, szkoda mu na to czasu.

2) Komentator nie tylko sportowy

Udziela się we wszystkich dziedzina i prawie we wszystkich jest ekspertem. Doskonale zna się na światowej ekonomii, wie wszystko na temat sportu, a kuchnią i gastronomią, zajmuje się od kuchni 🙂 Lubi obserwować profile znanych ludzi – tam łatwiej o komentarze i dyskusje. Nawet nie próbuj, bo nigdy go nie przegadasz 🙂

3) Ukryty obserwator

„Na fejsie” siedzi cicho. Zdjęcie profilowe wrzucił za króla Ćwieczka. Szara osobowość. Zero własnych postów, ale uwaga bo na Facebooku spędza więcej czasu niż klasyczny użytkownik. Taki obserwator to prawdziwy detektyw. Atakuje w ciszy w 100% przygotowany. Zna Twój profil na pamięć, być może nawet zanotował co nieco  i na pewno wykorzysta to w odpowiednim czasie. Najgorsze jest to, że wiedzę tę przeniesie poza świat wirtualny.

4) Prawdziwy pasjonat

Niegroźny, czasem nawet przydatny w grupie znajomych. Kocha nad życie jedną ze swoich pasji i umila nią  czas na Facebooku wszystkim swoim znajomym. Niezależnie czy jest to sport, kuchnia czy gra na skrzypcach, możesz być pewien, że będziesz dzięki niemu zawsze na bieżąco. Jeśli trafisz na tym sportowca, może być męczący szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Endomondo wrzuci nie tylko swoje, ale także sąsiada.

5) Matka nie zawsze Polka

Mając ją w znajomych będziesz uczestniczyć w każdej minucie życia jej familii. Zaatakuje Cię albumem foto swoich pociech już od momentu ich poczęcia. Dziecko w kąpieli, w szkole, dziecko z misiem i bez misia, z innymi dziećmi, z lodami, z Mikołajem…i miliony innych konfiguracji. Mamy nadzieję, że lubisz dzieci 🙂

6) Czasem show, czasem biznes

Takiej osobie można pozazdrościć! Jest znana w mediach, czasem tylko trochę znana a czasem zna kogoś kto jest znany. Sama jest super, ma super rzeczy i jest na super imprezach. Ma dużo hasztagów w opisach i ładne zdjęcia z filtrami. Zawsze publikuje z iPhone’a i zawsze jest też na Instagramie. Jednym słowem szycha.

7) Trendy i blogi, głównie modowe

Można pomyśleć, gdzie ona mieści te ciuchy. Niezliczona ilość stylizacji i konfiguracji. Kocha modę i urodę, wie co dla pięknego wyglądu jest najlepsze. Nie wiesz jak ona to robi, ale zawsze wygląda świetnie. Być może mieszka z fryzjerem. Niebezpieczna, można przy niej popaść w kompleksy.

8) Polityk ciałem i duchem

Aktywny nie tylko po wyborach i nie tylko w polskiej polityce. Doskonale zna program wyborczy każdej partii i zrobi wszystko aby każdy z jego wirtualnych znajomych także go poznał. Potrafi skomentować, ma ciętą ripostę i inteligentny wyraz twarzy. Można się wiele od niego nauczyć

9) Przyjaciel

Ma najwięcej znajomych na Facebooku, był chyba na każdej imprezie i nie tylko w okolicy. Kocha festiwale i muzyczne wydarzenia. Wyluzowany, nie przejmuje się niczym. Jego zdjęcia są śmieszne i kolorowe, zawsze z nowymi znajomymi. Jak on ich wszystkich pamięta?

10) Polak – Pesymista

Komentuje dużo, nigdy dobrze. Ma prawdziwy talent do wyszukiwania wad, potrafi zrobić to dosłownie w minutę. Marudny i niezadowolony. Smutnie wygląda na profilowym zdjęciu. Nigdy się nie uśmiecha.

11) Korpo – Specjalista

Doskonałe zdjęcie profilowe i opis całej kariery. Mądry i elegancki. Lubi pisać posty i komentować, nie pozwala sobie jednak na niegrzeczny ton. Specjalista w swoim fachu. Często zna dwa lub trzy języki. Naprawdę robi wrażenie. Zazwyczaj lubi „Mordor na Domaniewskiej”.

KATEGORIE

POPULARNE WPISY

Nie przegap BACK TO SCHOOL

Nie przegap BACK TO SCHOOL

Nie przegap BACK TO SCHOOL!  Bądź gotowy na jeden z najlepszych sprzedażowych okresów w roku!...

TAGI