O nas

Tworzymy tylko najlepsze kampanie marketingowe, zawsze osiągamy zamierzony cel. Jesteśmy agencją 360°. Bez owijania w bawełnę! Dobieramy kanały do opowieści o marce, którą chcemy przedstawić – nigdy odwrotnie. Oferujemy najwyższy standard Obsługi naszych Klientów, który osiągamy dzięki uczciwości i doskonałej komunikacji.
3

Studio Form

STUDIO FORM to doskonały efekt połączenia kilku form. Jesteśmy tu i teraz łącząc złote, staromodne zasady pracy zespołowej, ponadczasowej inspiracji i ciężkiej pracy z ciekawością przyszłości, rozwoju i nowoczesności.

Kreujemy marketing dla ludzi, stale myśląc o ich potrzebach i wymaganiach.
Odważnie tworzymy ideologię pamiętając o tym, czego od marketingu oczekuje świat. Synergia tych składników pozwala na KOMPLEKSOWĄ obsługę naszych Klientów.

Delivering what
people Love ♥

we assess

1 we assess

CEL – na niego stawiamy i od niego zaczynamy naszą pracę, chociaż czasami najtrudniejsza jest jego identyfikacja.
Do działania napędzają nas emocje, do tworzenia życie codzienne, bo właśnie w nim sens kampanii naszych brandów. Jesteśmy żądni challengów, niezależnie od ich kształtu, charakteru i rozmiaru. Wszystkie są dla nas możliwe.
we think

2 we think

Myślimy o naszych Klientach i projektach, myślimy o klientach naszych Klientów. Tworząc przekaz myślimy nie tylko o tym co chcemy powiedzieć, ale także o tym co konsument chciałby usłyszeć. To dzięki myśleniu rozumiemy potrzeby rynku oraz konsumentów. Bogate doświadczenie Studio Form podpowie nam z kim rozmawiać o projekcie, ale to myślenie pokieruje tym jak rozmawiać by osiągnąć wynik, na który czekamy.
we think
we create

3 we create

Wszystko zaczyna się od strategii oraz jej zrozumienia. Kreacja to połączenie racjonalnego spojrzenia, nuty wariacji oraz doskonałych pomysłów. Nie wiemy co to szablon, unikamy kompromisów. Każda kreacja to dzieło całego teamu i ich naprawdę burzliwych dyskusji. W tworzeni kampanii nie boimy się nowości, uwielbiamy tworzyć tak aby komunikat trafił do serc i pamięci konsumentów.
we craft

4 we craft

Moglibyśmy powiedzieć, że jesteśmy pasjonatami naszej pracy… ale to za mało! Studio Form żyje kreacją, oddycha designem, chłonie wyzwania i oczekuje wyłącznie najlepszych efektów. Wysoka jakość to coś co nas cechuje, pomysłowość to natura każdej stworzonej przez nas kampanii. Nie spoczywamy na laurach, jesteśmy wciąż ciekawi świata, nowego dnia i tego jakie wyzwanie nam przyniesie Twój brief.
we craft
we connect

5 we connect

Czy komunikacja może być perfekcyjna? Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że może! Dobre relacje są kluczem do każdego biznesu. Szanujemy czas naszych Klientów, ich wymagania, obawy i troskę o projekt. W Studio Form wiemy jak cennym narzędziem jest feedback, znamy ogromną wartość komunikacji. Wszelkie działania zespołu dążą do zbudowania zaufania, które sprawi, że współpraca nabierze innego wymiaru.

20 lat

doświadczenia w branży marketingowej

100%

polskiego kapitału

180

zadowolonych klientów

22 kraje

w których zaufali nam Klienci

20 lat

doświadczenia w branży marketingowej

100%

polskiego kapitału

180

zadowolonych klientów

22 kraje

w których zaufali nam Klienci

Nareszcie znalazłeś agencję marketingową 360°,
której tak długo szukałeś

Znamy najlepsze strategie marketingowe

Każdy projekt zaczynamy od zadawania pytań – później szukamy na nie odpowiedzi. Tak powstają strategie naszych działań. Musimy mieć pewność jaki jest cel kampanii, do jakich ludzi jest skierowana oraz znać efekt, który chcemy osiągnąć. To cała tajemnica.

Kreacja i pomysł zawsze idą w parze

Co pojawia się pierwsze? Powstają równocześnie. Planując zintegrowane działania marketingowe etap pomysłu i projektowana historii kampanii wiąże się z doborem kanałów komunikacji oraz narzędzi, których użyjemy przy jej realizacji. Wierzymy w hasło: Jedna kampania, wiele kanałów.

Design – nic dodać nic ująć

Nie wystarczy dobry komunikat – musi być pięknie utworzony ! Każda kampania musi cieszyć jej odbiorów, być tworem w którym konsument zakocha się od pierwszego wejrzenia. Dlatego Design zagościł w naszym teamie na dobre. W końcu Design to nie sztuka, to sposób kreatywnego myślenia.

Nowoczesne technologie i produkcja to nasza specjalność

Nie wiemy co to nuda. Stale szukamy nowych technologii, najlepszych rozwiązań oraz zastosowań. Innowacja w naszym biznesie to także innowacja w markach naszych Klientów. Nie powielamy i nie przerabiamy gotowych form. Nowoczesność codziennie towarzyszy naszym projektom.

Happy team

Nasza praca – to nasza pasja. Kreowanie kampanii to obowiązek całej drużyny, ale ten słodki – bez nuty goryczy. Jak powiedział Donald Trump “BEZ PASJI NIE MASZ ENERGII, A BEZ ENERGII NIE MASZ NIC”. Wierzymy mu! W końcu ufa mu już połowa Ameryki

Myślimy globalnie

Miejsce kampanii nie jest dla nas żadną przeszkodą. Pracujemy z najlepszymi brandami, na całym świecie, niezależnie od odległości ani stref czasowych. Najważniejsza jest dla nas optymalizacja jakości wyprodukowanych komunikatów czy produktów – niezależnie od miejsca w które je dostarczamy.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Rozpocznijmy współpracę nad Twoim projektem.